Platby za ŠD a jídelnu

Jídelna ZŠ:

Strávníci do 6 let: Oběd 36,00 Kč, svačina 15 Kč (PT)

Strávníci 7-10 let: Oběd 37,00 Kč

Strávníci 11-14 let: Oběd 43,00 Kč

Strávníci 15 a více let: Oběd 47,00

Doporučujeme měsíční zálohu ve výši: pro strávníky 7-10 let 814 Kč, strávníci 11-14 let, 946 Kč,  pro PT 1122 Kč.
První dva týdny odebrané stravy budou po připsáni platby odečteny.

Jídelna MŠ - předpis plateb je přes aplikaci Twigsee. Kuřátka obdrží přihlašovací údaje a pokyny k platbám do konce tohoto týdne.

Platba za školní družinu
Výše měsíční úplaty za zájmové vzdělávání ve školní družině pro školní rok 2024/2025 činí 600 Kč.
V této částce není obsažena úplata za pololetní, jarní, podzimní, vánoční a velikonoční prázdniny. V případě zajištění provozu ŠD během prázdnin, bude tato úplata, po dohodě se zřizovatelem, stanovena individuálně.
Pokud dítě bude navštěvovat pouze ranní družinu: 80,- Kč/měsíc.
Pokyny k platbě byly dnes předány.
Informace k platbě
V případě dotazů na platby (přidělení v.s.) kontaktujte ekonomku školy Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..