Jídelna MŠ

Vážení rodiče,
stravováni v ZŠ a MŠ Elektra, kterou navštěvuje Vaše dcera/syn, zajišťuje od 1. září 2024
na základě smlouvy o stravování dětí a žáků společnost ARTER - CATERINGOVÝ SERVIS s.r.o. ZŠS, www.arter.cz
Prosíme Vás o vyplnění níže uvedené přihlášky - registrace (dále jen "přihláška"), která slouží jako přihláška ke stravování.

Přihlášku odevzdáte první školní den ve třídě. Kdo nemá možnost tisku, obdrží přihlášku na místě.
PŘIHLÁŠKU PROSÍM VYPLŇTE A ODEVZDEJTE I V PŘÍPADĚ, ŽE VAŠE DÍTĚ NYNÍ NEVYUŽÍVÁ ŠKOLNÍ STRAVOVÁNÍ

Rozhodnete-li se využívat stravovací služby společnosti ARTER - CATERINGOVÝ SERVIS s.r.o. ZŠS,
je nezbytné dodržet několik zásadních kroků:
1. Každý strávník bude mít zřízeno osobní konto, kde budou zaznamenávány jednotlivé pohyby.
2. Platbu je třeba provádět vždy na jeden měsíc dopředu.
3. Platbu poukazujte převodním příkazem k úhradě na školní účet ze svého bankovního účtu.
4. Informace o výši platby a přiděleném v.s. obdržíte prostřednictvím školního systému Twigsee.

U každé platby je nutné uvést variabilní symbol. Bez uvedení VS nebo uvedení špatného VS není možné platbu identifikovat a nebude připsána na osobní konto.

Jakékoliv další informace ke stravování Vám poskytne vedoucí stravovacího provozu paní Simona Svobodová. Kontakt: e mail Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.. Nebo je také najdete na stránkách
www.arter.cz Vnitřní řád školní jídelny je k nahlédnutí ve školní jídelně.
Jakékoliv informace k platbám Vám poskytne Alena Mertlová, ekonomka školy. Kontakt: e-mail Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

PŘIHLÁŠKA KE STRAVOVÁNÍ MŠ