Obědy od 16. 9.

Obědy pro žáky ZŠ by měly být objednávány od 16. 9. přes aplikaci strava.cz.

Dle informaci, všichni strávníci už obdrželi údaje k přihlášení a přidělení v. s. k platbě.

Kdo nestihl objednat oběd na pondělí 16. 9., tak po dohodě se společností Arter bude pro žáka vydán oběd č. 1., platba bude poté odečtena.

Žákům budou nahrány čipy v pondělí 16. 9. Žáci, kteří mají čip na oběd z minulého roku doma (4. a 5. ročník), ať ho v pondělí donesou.

Ostatním žákům škola zapůjčí (v případě ztráty cena 150 Kč za nový).

Od 18. 9. půjde strava podle objednávkového systému (nutno objednat nejpozději v úterý 17. 9. do 14.00).

V případě neobdržení registračního e-mailu a nepřidělení v. s. napište na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. a do kopie dejte e-mail Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

MŠ má oběd dle jídelníčku MŠ vždy objednaný.