Informace k zahájení školního roku 2024/2025

Vážení rodiče a milí žáci a žákyně,

dne 2. 9. 2024 v 8:15 hod. zahájíme nový školní rok. Před školou proběhne slavnostní přivítání všech dětí a žáků nově vzniklé ZŠ a MŠ Elektra. Upozorňujeme, že zde nebude žádná možnost parkování.

Na všechny děti a žáky budou čekat třídní učitelé, kteří budou mít ceduli s označením třídy. Kolem svého třídního učitele utvořte skupinku. Po slavnostním přivítání se všichni žáci přesunou do tříd. Prvňáčky do tříd  a děti do mateřské školy včetně přípravné třídy doprovodí rodiče.

V prvních třídách, mateřské škole a přípravní třídě se děti seznámí s paní učitelkou. Po tomto setkání proběhnou v prvních třídách a přípravné třídě informativní třídní schůzky.

Děti se mezitím seznámí s vychovatelkami ze školní družiny, které po skončení třídní schůzky předají děti jejich rodičům.

První den děti nepotřebují žádné pomůcky ani přezůvky.

Konec výuky žáků v ostatních ročnících bude v 9:30 hod.

Od 9.00 - 11.00 bude představení sportovních kroužků v tělocvičně školy.

Třídní schůzky 2. – 5. tříd proběhnou 2. 9. 2024 od 17:00 hod.

MŠ - kdo se nemůže účastnit informativní schůzky ve středu 28. 8. od 15.00, se veškeré informace dozví po přívítání dětí v MŠ. MŠ provoz do 9.30, nevaří se.

Provoz školní družiny a školní jídelny bude zahájen 3. 9. 2024.

3. 9. konec výuky ZŠ v 11.00.

Těšíme se na Vás!